Copywriting je tvůrčí činnost, jejímž cílem je vytváření čtivých a poutavých textů, které osloví potenciální zákazníky a přesvědčí je uvažovat o koupi daného produktu nebo o využití nabízené služby. Je třeba rozlišovat psaní textů do tisku a na webové stránky. Na kvalitní webové prezentaci by měl být textový obsah dobře členěný a měl by obsahovat dostatečné množství klíčových slov, které zjišťujeme pomocí SEO analýzy

Dobře napsané texty na internetu by měly být strukturované tak, aby byly přehledné a dobře čitelné. Zpravidla se používají seznamy, citace, nadpisy (h1), podnadpisy (h2, h3) atd. Spojením copywritingu a SEO techniky se dá docílit toho, že se vyhledávače nebudou soustředit pouze na zdrojový kód, ale i na celkovou kvalitu obsahu webu. Klíčová slova je vhodné umístit nejen v samotném textu, ale rovněž i v titulku stránky, hlavním nadpisu, podnadpisech a popisku obrázků. 

Dobré je používat různá klíčová slova a nestrojeně je skloňovat, aby byl výsledek co nejvíce přirozený. Vyhledávače dnes již dokáží zjistit, která klíčová slova jsou bezprostřední a která nikoliv. Webové stránky, kde je použito příliš mnoho nepřirozených odkazů a klíčových slov, mohou být penalizovány. Dobře napsané reklamní texty zvyšují nejen váš prodej, ale dokáží zajistit lepší  pozice ve vyhledávačích a přivést na vaše webové stránky více zákazníků. 

Naše společnost pro vás vytvoří strategii na míru, napíše kvalitní články se začleněním přirozených klíčových slov, a tak budete moci snadněji propagovat vaše produkty či služby. Originalita článků je pro nás samozřejmostí, nikdy nepoužíváme články duplicitně. PR články od nás jsou obsahově poutavé a pro čtenáře zajímavé. Články jsme schopni umístit na tématicky zaměřené weby, jejich nabídku naleznete na konci ceníku.