Cílem každého majitele webových stránek je získání nejlepšího výsledku, co se týče získávání nových zákazníků či čtenářů a udržení těch stávajících. Bohužel chyby, překlepy a neobratnost ve vyjadřování v textech na vašich webových stránkách jsou vždy velice účinným prostředkem, jak své návštěvníky a čtenáře odradíte od koupě vašich produktů. Chybné texty působí na zákazníka nedůvěryhodně a kladný názor na vaši firmu si zcela určitě nevytvoří, právě naopak. Stačí však tak málo! Svěřte se do rukou odborníků a nechte nás opravit gramatické a stylistické chyby ve vašich textech.

Máte v plánu vydání knihy nebo e-booku? S pomocí e-booku dnes můžete propagovat svou značku či získat databázi e-mailových adres a tím podpořit své podnikání. V knihách se čtenáři mohou dozvědět spoustu informací nebo si zpříjemnit večer čtením krásného příběhu, avšak dojem může zkazit velké množství chyb, které se dnes v knihách vyskytují. Právě od toho tu jsme my korektoři, chyby opravíme a čtenářům tak zůstane ničím nerušený zážitek. 

Pošlete nám jakékoliv texty, návody a další dokumenty, vše v domluveném čase zkontrolujeme, opravíme a zašleme zpět. Je to opravdu rychlé a zvládnete to z pohodlí domova.

Pro všechny studenty rádi opravíme gramatické a stylistické chyby v bakalářských, diplomových či seminárních pracích.

Korekturu můžeme provést ve formátech PDF, JPG, Microsoft Word, RTF atd.